Úvod

Dnes je pátek 07. 05. 2021 - Svátek má Stanislav, zítra Statní svátek

Úvodem

Vítám Vás na stránkách SPORT PERFEKT OPAVA

Milí přátelé, klienti

Z důvodu nařízení vlády máme víc jak půl roku zavřeno a v rozvolňovacím balíčku je otevření sportovních center až poslední.

32 let podnikám, snažím se pro vás vytvořit příjemné prostředí studia SPORT PERFEKT místo kam se budete rádi vracet na cvičení. Před uzavřením studia jste si s námi mohli zacvičit každý den. Měli jsme otevřeno každý den pondělí až neděle i o svátcích.

Pamatuji doby, kdy mi do zpěvu nebylo a jen stěží jsem vydělala peníze na pokrytí nákladu studia. Nikdy jsem si však nestěžovala, nikdy jsem nežádala o pomoc, vše jsem zvládla sama.

Je na čase o pomoc požádat. Činím tak formu prodeje mé nabídky on-line a individuálních lekcí. Kromě toho, že si zacvičíte a upevníte tak své zdraví, posílíte tělo a mysl mi koupi pomůžete udržet studio SPORT PERFEKT nad vodou.

Zde je má nabídka.
❤1) Výhodné roční členství Jóga srdcem s Věrou. Různé styly jógy více jak 50 lekcí. Více informací zde: https://verahruskova.cz/…cem-s-verou/
❤2) Výhodné roční členství Funkční trénink s Věrou. TABATA, DEEPWORK, BODYART, BODYSTYLING. Více informací: https://verahruskova.cz/…ink-s-verou/
❤3) Květnový kurz POWER JÓGA živě on-line . Cena 400,–Kč Více informací ZDE: https://verahruskova.cz/rozvrh/
Tyto tři nabídky si objednáváte přímo na stránkách.

V případě ,že si vyberete ostatní balíčky objednáváte prosím přímo u mě e-mail vera@sportperfekt.cz


 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.