Úvod

Dnes je středa 25. 11. 2020 - Svátek má Kateřina, zítra Artur

Úvodem

Vítám Vás na stránkách SPORT PERFEKT

Vážení a milí klienti SPORT PERFEKT OPAVA,

Z důvodu vládního nařízení máme ještě zavřeno, ALE!!!!!

I když je situace zatím nejasná je možné, že v pondělí 30.11. budeme moci studio opět otevřít.

Prozatím se bude pravděpodobně cvičit v malé skupince 9+1 lektor.

Náš rezervační systém Vám bude k dispozici dnes od 19:00 hod.. Pokud by proběhla změna, rezervace včas zrušíme.☺️ Děkujeme za Vaší podporu. Těšíme se na Vás :-) Tým PERFEKTu♥️

O své platné kredity na čipových kartách se bát nemusíte, až vše skončí budou Vám automaticky prodlouženy o dobu uzavření studia.

Co se týká všech podzimních kurzů od Hanky a Martiny budou pokračovat, jakmile nám to situace dovolí. Až to bude možné budeme Vás informovat na váš email, případně na FB nebo na našich webových stránkách zde.

Uzavřené kurzy s Věrou se řeší individuálně přes email.

Věříme, že vše v této nelehké době společně zvládneme a už brzy se vrátíte na své oblíbené místa v sále SPORT PERFEKT. Moc nám chybíte.

Přejeme Vám i Vašim blízkým klidné dny a pevné zdraví. Pokud to jen bude možné choďte do přírody, hýbejte se, dýchejte a zachovejte si pozitivní mysl. Opatrujte se.

Za celý tým SPORT PERFEKT Věra Hrušková♥️

V případě dotazů se na mě můžete kdykoliv obrátit mé telefonní číslo najdete v kontaktech.


Naše sportovní centrum

se nachází v samotném srdci krásného města Opava. Specializujeme se především na cvičení pro ženy.

V našem sportovním centru rovněž nabízíme Analýzu těla na lékařsky ověřeném přístroji InBody

V našem klimatizovaném multifunkčním zrdcadlovém sále s podiem, najdete velké mnnožství různých jak dynamických i pomalých cvičebních stylů.

Součástí našeho centra je recepce s příjemným posezením. Recepce je vybavena počítačem s on-line systémem. Můžete si své lekce rezervovat z pohodlí domova či práce. Můžete využít i naše WIFI připojení. Dále zde nabízíme drobný prodej doplňků stravy o oblečení

Naše lekce vedou dlouholetí zkušení lektoři, kteří mají patřičné odborné vzdělání a i nadále se stále vzdělávají tak, aby pro Vás připravili ty nejlepší lekce.


 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.