Úvod » Cvičení » Styly cvičení » deepWORK®

Dnes je sobota 23. 03. 2019 - Svátek má Ivona, zítra Gabriel

Styly cvičení

deepWORK®

Zažij na vlastní tělo !

Posuň své hranice! zkus jak jsi na tom se svou kondicí! nemusíš cvičit 3 hodiny za sebou – stačí Ti jen jedna !

Cvičení kde se střídá kontrast síly a relaxace, napětí a uvolnění, cvičí se pouze vahou vlastního těla, žádné choreografie! Skvělá motivační hudba.....a mnohem víc......vyčerpání a přitom příliv nové energie – to musíš zažít na vlastní tělo :-)

Vezměte si pohodlné sportovní oblečení, které Vám nikde neplandá a nevisí. Nejlépe elasťáky a tílko přímo na tělo. Tenisky nechte doma- cvičí se naboso. Ručník, pití. Pití si můžete taktéž zakoupit u nás na recepci

DeepWORK™ je funkční skupinový trénink pod dohledem instruktora, při kterém využíváme pouze váhu vlastního těla. Je to atletický, jednoduchý, vysoce intenzí a úplně jiný cvičební program, v porovnání s cvičebními programy, na které jsme byli zvyklí.

Program vytvořen švýcarským prezentérem, tanečníkem a choreografem Robertem Steinbacherom je inspirovaný filozofiemi dálného východu v kombinaci s funkčním tréninkem. Hodina deepWORK™ vychází z principu jing & jang a jejich rozdílnými energiemi, které jsou v pohybu využívané: síla a relaxace, nádech a výdech, napětí a uvolnění.

DeepWORK™ je dynamický trénink. Na základě předem stanovených principu hodina přechází energetickými fázemi, během kterých střídáme silovou a kondiční zátěž, napětí a uvolnění. Cvičení maximálně zapojuje a natahuje svaly, formuje tělo a zároveň je to výborný kardio- vaskulární trénink.
Důležitou úlohou cvičení je i obnova tělesní a duševní energie.

DeepWORK™ využívá sportovní specifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičení známe z posilování, ale i z běžného života. Trénink je vhodný jak pro muže i ženy.

DeepWORK™ vychází z konceptu body ART a IRON SYSTÉM ( koncept programu IFHIAS- International Fitness & Health Institute of Appliend Sciences)

neděle od 9:45 SPORT PERFEKT OPAVA

 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.