Úvod » SM systém » Individuální lekce SM systém

Dnes je neděle 02. 10. 2022 - Svátek má Olívie / Oliver, zítra Bohumil

SM systém

Individuální lekce SM systém

Nabízíme Vám možnost individuálních lekcí, které jsou zaměřeny pouze na Vás!

Objednávky Věra Hrušková 602 744 348 nebo email vera@sportperfekt.cz

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ lekce zaměřena pouze na Vás

1 osoba na lekci
Cena 600,–Kč / 1 lekce v trvání 45 minut
Možnost zakoupení 10 lekci za zvýhodněnou cenu 5 000,–Kč

2 osoby na lekci 800,– Kč / 1 lekce v trvání 45 minut

V případě zájmu mě kontaktujte 602 744 348 ( pokud Vám telefón nezvedám věnuji se jiným klientům) proto lépe pište email vera@sportperfekt.cz

Cvičební SM Systém, je vysoce efektivní cesta k léčbě, prevenci a regeneraci páteře. Umožňuje trvalou změnu v držení těla. Jedná se metodu systému stabilizace a mobilizace páteře, která vám umožní opětovný uvolněný a rozsáhlý pohyb bez bolesti. Tuto metodu cvičení vyvinul MUDr. Richard Smíšek. Na její vývoj měl velký vliv také Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc. a známá terapeutka Ludmila Mojžíšová. Nejdůležitější na SM cvičení je, že pomocí svalových spirálních zřetězení vytváří v těle sílu vzhůru (trakci páteře), která odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby. Tím umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu.
Díky špatným návykům (sedavé zaměstnání, práce na notebooku) máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.