Úvod » Hubnutí » Výživa-zdraví

Dnes je pondělí 26. 09. 2016 - Svátek má Andrea, zítra Jonáš

Hubnutí

Výživa-zdraví

Náhrada stravy

U nás na recepci si můžete zakoupit tento i jiné doplňky výživy.

Cena 330,–Kč Různé příchutě- jahoda, banán, čokoláda..aj

T-MEAL FRUITY je Instantní koktejl určený jako kvalitní vyvážená částečná náhrada stravy s kousky ovoce nebo čokolády. Je vhodný jako svačina nebo malý oběd v případě, kdy nemáte čas na klasickou stravu. Můžete jej konzumovat i jako poslední jídlo před fyzickou aktivitou (cca 2 hodiny před jejím začátkem). Vhodný je také jako první jídlo po cvičení pro doplnění sacharidů a navození pocitu plnosti.

Dodá vyvážené množství bílkovin, sacharidů, ale také zvýšené množství vysoce kvalitní vlákniny (4,3 g v dávce), která vás plně zasytí, ale zároveň nezatíží!

Nejen, že má lahodnou chuť, ale má i funkční složení, které vám pomůže vyhrát boj s nadbytečnými kilogramy. obsahuje přídavek zcela nových funkčních látek jako jsou hi-maize®, Fabenol ®, pinnothin™, které vám přináší spoustu beneftů.

Je určený pro:

podporu redukce hmotnosti. Situaci, kdy není přístup k normální stravě (pohodlné řešení optimálně vyvážené stravy v kanceláři, na cestách, ve spěchu apod.).

Doporučené dávkování:

40 g rozmíchejte ve 200 – 250 ml vody nebo mléka, 2× denně s ohledem na skladbu jídelníčku. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití:

doporučenou dávku odměřte přiloženou odměrkou (1 odměrka = 20 g) a řádně rozmíchejte ve vodě nebo mléce, při míchání v šejkru nepoužívejte sítko – zadržuje kousky. Poměr ředění je 40 g (cca 2 odměrky) na 200–250 ml vody. Nádobu po použití vždy pečlivě uzavřete, zabráníte případné kontaminaci. Po otevření skladujte při teplotě 25°C a spotřebujte do 2 měsíců.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

POUŽITÉ SUROVINY

CARNIPURE značkový vysoce kvalitní l-Carnitin. Látka, která je nezbytně nutná pro efektivní využívání a spalování tuků. S pravidelným aerobním tréninkem spotřeba l-Carnitinu roste a proto je potřeba jej dodávat externě! Je účinnou součástí většiny produktů z řady THERMOBOOSTER.

Co je Carnipure™? Carnipure™ je obchodní značka L-Carnitinu vyráběného švýcarskou společností Lonza. Carnipure-for-you.com

Fabenol® extrakt ze semen fazolí (phaseolus vulgaris), který přirozenou cestou v organismu potlačuje vstřebávání složitých oligosacharidů (škrobů). Díky němu se většina přijatých složitých sacharidů v zažívacím traktu nevstřebá, ale využije se jako výživa pro blahodárné bakterie v tlustém střevě.

Hi-maize® zdroj kvalitní vlákniny a rezistentního škrobu, který pozitivně ovlivňuje prostředí v tlustém střevě. Zároveň snižuje glykemický index a snižuje ukládání nevyužitých sacharidů do podoby tuků.

PinnoThin TM přírodní látka, která pomáhá snižovat chuť na jídlo a prodlužuje pocit zasycení.


 
 

Rezervační systém

Novinky

Zajímavé odkazy

 
©2012 JR Soft s.r.o.